Firma Synak Meble to 3 salony – w Inowrocławiu, Grudziądzu i Świeciu o imponującej powierzchni 1,5 tys. m2 każdy, które już od ponad 30-tu lat z sukcesem realizują zamówienia naszych Klientów. Jednak siła naszej firmy to nie tylko jej wielkość, ale przede wszystkim  ludzie. To oni tworzą przyjemną atmosferę i służą fachowym doradztwem.

Dążąc do ciągłego doskonalenia, stale podążamy za aktualnymi trendami aranżacyjnymi oraz jesteśmy na bieżąco z nowościami w dziedzinie wystroju wnętrz. Posiadamy w ofercie produkty znanych producentów mebli takich jak: Forte, Wójcik, Bog-Fran, Signal, Layman, M&K Foam, Werxal czy Wajnert. W naszych salonach meblowych znajdziesz aranżacje wszystkich pomieszczeń Twojego domu lub mieszkania – od przedpokoju poprzez pokój dziecięcy, młodzieżowy, salon, jadalnię, sypialnię, kuchnię po gabinet. Oferowane przez nas meble dobierzesz również stylistyką – mamy meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Proponujemy m.in. pojemne komody, eleganckie kanapy, masywne stoły, wygodne fotele oraz praktyczne zestawy. Poza produktami na zamówienie proponujemy również meble „od ręki”, często dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Ponadto zachęcamy do śledzenia pojawiających się promocji i nowości.

Zainspiruj się przygotowanymi przez nas propozycjami i już teraz zdecyduj się na metamorfozę swoich czterech kątów. Z nami to proste – urządzasz i mieszkasz jak chcesz!

Chwaliliśmy się nowymi producentami mebli, z którymi nawiązaliśmy współpracę po Targach Poznańskich. Jednym z nich jest firma Arkos - producent mebli tapicerowanych. Produkty są już dostępne w salonie w Grudziądzu i Inowrocławiu, a wkrótce również w Świeciu. Polecamy wygodne sofy (Blanka, Kora, Roxi, Tomuś, Kasia) oraz funkcjonalne narożniki (Amigo, Candy, Kevin, Minos, Nero).

Help & Guides

A rich resource of Video and Written tutorials are available at Gantry-Framework.org.

A rich resource of Video and Written tutorials are available.

Read More

Nowości

Nowość
Nowość
Nowość

Promocje

Partnerzy

barbekü
facebook_page_plugin